Портрет Марк Куцевалов Марк Куцевалов

Марк Куцевалов

  • Дата народженя: колись
  • Місце народженя: м. Чорноморськ

  • Марк Куцевалов є вегетаріанцем.
  • Він любить читати книги і дивитися фільми.
  • Його улюблений фільм - "Бійцівський клуб".

Жовті лапки

“ВЕДУЧИЙ ВАШИХ ОРГІЙ”

Про коміка

Марк Куцевалов народився в місті Чорноморськ Одеської області. З дитинства він мріяв стати коміком. У школі він брав участь у всіх шкільних конкурсах гумору, а також виступав на сцені місцевого клубу стендапу.

Після школи Марк вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого на факультет режисури телебачення. Під час навчання він продовжував займатися стендапом і в 2017 році дебютував на сцені Ліги Сміху у складі команди "Прозорий гонщик".

Команда "Прозорий гонщик" дійшла до фіналу сьомого сезону Ліги Сміху і посіла друге місце. Марк Куцевалов був визнаний кращим коміком сезону.

Після Ліги Сміху Марк Куцевалов продовжив виступати з сольними стендап-шоу. Він також став сценаристом і гумористом, працюючи над різними телевізійними проектами.

У 2022 році Марк Куцевалов вирушив у благодійний похід з Києва до Херсона, щоб зібрати гроші на системи Starlink для херсонців. За 12 днів він подолав 600 кілометрів і зібрав понад 2,5 мільйона гривень.

На сьогоднішній день Марк Куцевалов є одним з найпопулярніших стендап-коміків України. Він виступає з сольними шоу по всій країні і бере участь у різних телевізійних проектах.

Марк Куцевалов є активним учасником благодійних проектів. У 2022 році він вирушив у благодійний похід з Києва до Херсона, щоб зібрати гроші на системи Starlink для херсонців, а у 2023 почав новий похід для збору коштів на техніку для розмінування.