Портрет Макс Вишинський Макс Вишинський

Макс Вишинський

  • Дата народженя: колись
  • Місце народженя: м. Хмельницький

Український стендап комік, ведучий. Учасник стендап-шоу "Гуднайт Клаб" (1+1), неодноразовий переможець шоу "Розсміши коміка", учасник другого телесезону «Ліги Сміху».

Жовті лапки

“А є якась група підтримки для людей, котрі вийшли з ліфта з грудним немовлям за 2 хвилини до того як зникло світло? Дайте контакти”

Про коміка

Перший український стендап-комік, який зібрав МЦКМ «Жовтневий Палац». Народився 1990 році в місті Хмельницький. Закінчив Київський національний економічний університет.  Він став відомий завдяки своїм стендап виступам на різних відомих телевізійних каналах, таких як "1+1" та "ТЕТ". У своїх виступах Вишинський часто використовує гумор з підтекстом та іронією, граючись зі стереотипами та українською культурою. 

Крім стендапу, Макс Вишинський також працює в телебаченні та кіноіндустрії. Він знявся у кількох фільмах та серіалах, а також був ведучим різних телешоу на українських каналах. У 2016 році Макс Вишинський був учасником популярного телевізійного шоу "Ліга Сміху", де він продемонстрував свої таланти як стендап-комік. 

У своїй кар'єрі Макс Вишинський отримав безліч нагород та визнань, він вважається одним з найпопулярніших та талановитих стендап-коміків в Україні.

Має дружину Олену та донечку Ніку.